Reality v Dubaji

Dubaj, město, které zažívá boom na všech úrovních a je nepopíratelně místo symbolizující budoucnost. Tato destinace se nachází pouhých 6 hodin letu z Prahy a nabízí hned několik denních spojů, operovány Emirates a nízkonákladovými Smartwings airlines. Nabízí ohromující pláže, rekordy lámající atrakce a zážitek jako málokterá destinace, a proto je to místo, kde nesmíte chybět.

Různorodost nabízí nejen dubajské turistické prostředí, ale i trh s nemovitostmi. Lze zvolit z výběru již hotových projektů, či těch, které ještě nejsou postaveny. Hodnota realit může v průběhu stavby růst a to nabízí velice lukrativní vizi investice. Ne vždy se však lze na výdělečnost projektu spoléhat a je dobré být rozvážný při výběru užitku nemovitosti. Pokud jde o prioritní vizi návratnosti investice, systém je odlišný než jinde ve světě. Situace se může měnit a bohužel také není vyjímkou, že projekt nebude dostavěn – to však již záleží na konkrétním developerovi. Dubaj je ale město nekonečných možností, a proto se zde dá vždy na všem dohodnout konzultací, nic tu není nemožné.

Pro výběr nemovitosti nemusí být člověk ani fyzicky přítomen, v dnešní době je naprosto normální virtuální prohlídka zprostředkována přes jakoukoliv platformu, kterou si zákazník vybere. Není potřeba si představovat ani žádné složité papírování, to vždy řeší realitní makléř.

Co se týče financování, je tu vždy nastaven splátkový kalendář. Většinově se postupuje složením 10-20% zálohy a dále individuální plán, který odpovídá konkrétní stavbě. Je třeba být rozvážný při prvotní euforii a rozplánovat si placení podle svých schopností x možností.

Velikým benefitem v Dubaji je také minimální daňové zatížení pro vlastníky nemovitých objektů a nulové daně z příjmu FO, PO. Dále smlouva o zamezení dvojího zdanění mezi ČR a SAE.

Nevídaným benefitem, která v České republice patří spíše k výsadám může být samozřejmost vlastního ‘’malého městečka’’ v rámci celé budovy objektu. Mezi automatické doplňkové služby patří bazén, posilovna, parkovací prostory. Vždy však záleží na konkrétním projektu a k dispozici může být úklidová služba či vlastní zahradník.

Free zóny

OSVČ - Dubaj

Brožura investičních projektů v Dubaji