Kolaudace staveb, stavební dozor

Kolaudace je úřední postup, který probíhá na základě požadavků zákona. Pokud zákon pro vaši stavbu vyžaduje kolaudaci, požádáte o vydání tzv. kolaudačního souhlasu a příslušný stavební úřad vaší žádosti vyhoví nebo nevyhoví.

Od roku 2018 se výrazně změnila pravidla pro vydávání stavební povolení a následné kolaudace. Pokud se nechcete sami brodit bažinou nejrůznějších úředních postupů, využijte službu Kolaudace stavby od A do Z. V rámci této služby se vám budou věnovat autorizovaní inženýři a technici, kteří Vám pomohou a poradí ve věcech týkajících se a souvisejících s kolaudací daného staveniště, rodinného domu, garáže či jiných objektů. V případě vašeho zájmu můžete využít rovněž služby kolaudace na klíč, kdy můžete využít komplexní službu kolaudace objektu až do okamžiku získání kulatého razítka. Běžně nezajišťujeme vytvoření projektu pro vaši stavbu. Pokud máte problém se získáním projektu, můžeme se pokusit vám pomoct s kontaktováním příslušného odborníka. Cena služby je vždy dohodou (dle velikosti stavby, vzdálenosti a potřebné dokumentace).

Nákup a prodej firem

Rozpočty a vizualizace

Odpovědný zástupce

Ostatní služby

Ceník

Stavební dozor, činnost autorizovaných techniků

Síť specialistů, kteří vám pomohou na vaši stavbě, projektu či před úřadem neustále rozšiřujeme. Největší působení máme ve Středních a Severních Čechách a dále v oblasti Brna.

  • V brzkém termínu se dozvíte cenu za činnost či celý projekt.
  • Celou spolupráci mezi vámi a specialistou monitorujeme a jsme nápomocni.