Založení a správa sociálních sítí

Sociální sítě vám umožní být v těsném kontaktu s vašimi zákazníky – a navíc dokážete oslovit mnohem širší publikum. Pokud jsou pro vás ale Facebook a Instagram španělská vesnice, nebo vám je spravuje člověk, který sociálním sítím zase tolik nerozumí, nelze očekávat hvězdné výsledky. My ve Swift Consulting to vezmeme pěkně od podlahy a postaráme se o to, abyste na sociálních sítích byli vidět, celé to dávalo smysl a přivádělo zákazníky.

  • Postaráme se vám o sociální sítě od A až po Z – od založení profilů až po jejich kontinuální správu či zákaznickou podporu
  • Facebooku a Instagramu rozumíme na jedničku díky dlouholetým zkušenostem a neustálému sledování trendů v této oblasti. Převezmeme od vás správu firemního Facebooku, Instagramu, TikToku, Twitteru nebo LinkedIn, vyhodnotíme vaše publikum a nastavíme strategii, která funguje. Možnosti správy v českém, anglickém a ukrajinském jazyce.
  • Nemusíte se dlouhodobě vázat; spolupráci s námi můžete kdykoliv ukončit s výpovědní lhůtou pouze 2 měsíce či dle dohody.

Máte zájem o služby v této oblasti? Neváhejte a vybereme spolu cenový plán, který se přizpůsobí vašim potřebám.

Nákup a prodej firem

Rozpočty a vizualizace

Odpovědný zástupce

Kolaudace a stavební dozor

Dotace

Ostatní služby

Ceník